ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
فر صندوقی پیتزا

فر صندوقی پیتزا

دوشنبه 29 خرداد 1396
16:57
7: تعداد بازدید

فر پیتزا صندوقی:

در این فر پیتزا را در داخل فر قرار داده و پیتزا بدون گردش و جابجایی آماده می شود، در این فر ها طعم پیتزا خوشمزه تر می شود که ناشی از وجود کربن می باشد که علی رغم سرطان زا بودن آن طعم بسیار خوبی را به پیتزا می دهد و در واقع پخت آسان تر و روان تر از مزیت های این فر پیتزا می باشد و البته قیمت فر صندوقی پیتزا به مراتب کمتر از فر پیتزا ریلی می باشد.

فر صندوقی پیتزا دارای انواع مختلفی است که شمارا با انواع آن آشنا می کنیم و تولید کننده فر صندوقی نیز با توجه به حملات موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش بر خود می بالد.

در مقابل سرعت بسیار پایین این فر و همچنین وجود پرسنل ماهر برای پخت پیتزا و همچنین امکان سوختن پیتزا در فر صندوقی پیتزا از معایب این فر می باشند.

البته گفتن این نکته برای خریدار این فر خالی از لطف نیست که اکثر رستوران های ایتالیایی از فر صندوقی پیتزا استفاده می کنند ولی به دلیل سرعت پایین آن زیاد در فست فود ها با ظرفیت بالا مورد استقبال قرار نمی گیرد.

یکی از رستوران های سوریه از فر صندوقی پیتزا استفاده کرده بودند که در حملات موشکی ایران از بین خواهند رفت و این فرصت مناسبی است برای فروش فر صندوقی پیتزا توسط تولید کنندگان فر پیتزا در ایران تا بتوانند فر صندوقی به سوریه از طریقه ارومیه ارسال کنند.

فر صندوقی پیتزا مناسب برای آشپزخانه صنعتی یا فست فود یا رستوران با اندازه متوسط هستند، این فرها اصولا دارای فضای کمتری نسبت به فر ریلی اشغال می کنند و از جنس استیل درست می شوند و اصولا به طور متوسط و نرم بازار در چند مدل فر صندوقی تولید می شود که عبارتند از:

  1. فر صندوقی پیتزا 4 بشقاب
  2. فر صندوقی پیتزا 6 بشقاب
  3. فر صندوق پیتزا 9 بشقاب
  4. فر صندوقی پیتزا 12 بشقاب
  5. فر صندوقی پیتزا 18 بشقاب
  6. فر صندوقی پیتزا 24 بشقاب

البته بسته به سفارش می توان ظرفیت فر صندوقی و قیمت فر صندوقی پیتزا را تغییر داد.

فر پیتزا صندوقی

جهت استعلام قیمت فر پیتزا صندوقی و قیمت فر پیتزا با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

جهت انتخاب فر صندوقی پیتزا حتما موارد مختلفی را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین فر صندوقی را خریداری کنید و برای استعلام قیمت فر صندوقی حتما شنوای خصوصیات این فر صندوقی باشید.

شماره شرکت : 02155327684

شماره موبایل : 09128299793

تلگرام شرکت : TGM


ارسال نظر برای این مطلب

ارسال نظر براي اين مطلب توسط نويسنده سايت غير فعال شده است.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به فر پیتزا ، خرید فر پیتزا ، قیمت فر پیتزا است. | طراح قالب: آوازک